Oferta

Dla dyplomantów i początkujących

Starasz się dobrze pisać, ale nie do końca jesteś zadowolony z własnej pracy? Piszesz, czytasz, poprawiasz, znów czytasz i znów poprawiasz i ciągle widzisz błędy? Chcesz, żeby twój tekst był bez błędów, z poprawną interpunkcją, zrozumiały dla czytelnika, prosty, uporządkowany, ale i ciekawy, ładnie napisany własnymi słowami? Powierz go nam!

Proponujemy

1) pomoc w samodzielnym pisaniu (prac dyplomowych, artykułów, powieści itp.):
- w artykułach możesz znaleźć rozwiązanie swojego problemu,
- słowniki pomogą rozstrzygnąć wątpliwości ortograficzne, interpunkcyjne, znaczeniowe...
- możesz zadać nam pytanie, jak napisać poprawnie – zapytaj redaktora on-line, zatelefonuj lub napisz do nas,
2) poprawę już napisanej pracy: przyślij fragment (3 kolejne strony, czyli 5400 znaków ze spacjami) na adres erqnxpwn@ormoyrqh.cy, podając w treści postu całkowitą liczbę znaków ze spacjami, zredagujemy go lub skorygujemy, wycenimy (zgodnie z naszym cennikiem podamy całkowity koszt), odeślemy tekst i uzgodnimy z Tobą co i jak, za ile i na kiedy. Otrzymasz w terminie pracę łatwą do czytania, zrozumiałą. 
Nie robimy redakcji antyplagiatowej.

Poprawa 3 stron próbnego tekstu jest darmowa. 

Możesz też zadać nam pytanie przez formularz kontaktowy u dołu strony.

  

Dla autorów

Specjalizujemy się w tekstach naukowych, popularnonaukowych głównie z prawa, politologii, psychologii, socjologii, filozofii, historii, polonistyki, nauk przyrodniczych i medycznych, lubimy także publicystykę i beletrystykę. Proponujemy przygotowanie tekstu do publikacji, tzn. redakcję lub korektę czy adiustację, uporządkowanie tekstu, dopisanie tekstu z notatek lub nagrań oraz inne konieczne prace. Zakres prac, termin i koszt zawsze uzgadniamy z autorami. Proponujemy więc Państwu przysłanie fragmentu tekstu w załączonym pliku (3 kolejne strony znormalizowane, czyli 5400 znaków ze spacjami) wraz z informacjami o całkowitej liczbie znaków, oczekiwanym terminie i rodzaju poprawy na adres erqnxpwn@ormoyrqh.cy. Poprawimy te 3 strony, wycenimy (wg cennika, biorąc pod uwagę rodzaj poprawy, stopień trudności oraz objętość tekstu) i odeślemy wraz z ofertą.

Sporządzenie oferty i poprawa stron próbnych są bezpłatne!

 

Dla firm, instytucji, agencji reklamowych, wydawnictw...

Zajmujemy się przygotowaniem tekstów do druku oraz publikacji w internecie, korektą ulotek reklamowych, folderów itp. Proponujemy profesjonalną redakcję i adiustację oraz korektę wydawniczą po łamaniu tekstu (poskładową). Proszę przysłać zapytanie na adres erqnxpwn@ormoyrqh.cy a przygotujemy ofertę.

Zapraszamy do współpracy!!! 

Zadaj nam pytanie:
 
Adres email:
Twoja wiadomość:

 

Porady

 

Redaktor on-line

 tel. 502 526 076

erqnxpwn@ormoyrqh.cy
Bez błędu - redakcja i korekta tekstów Bez błędu