Pakiet porad językowych

Pakiet porad językowych

Czas realizacji:około godziny po otrzymaniu zapłaty
Sposób opracowania:plik Word lub kompatybilny, tekst wydrukowany
Dostępnośćstała
Cena: 45.00
Szczegółowy opis

Kupujesz dziś pakiet i masz możliwość zadania pytania nawet za rok!

Czas wybierasz sam, czas nie jest ograniczeniem.

Wykupienie pakietu porad, to nic innego jak wykupienie 10 porad z rabatem - kupujesz 10, a płacisz za 9 porad! Co więcej: płacisz raz, a korzystasz w dogodnym dla siebie czasie.

W czasie promocji otrzymujesz 3 porady gratis!

Jeśli piszesz pracę licencjacką, magisterską lub inną dyplomową, bloga, teksty reklamowe, wykup pakiet porad, a korzystać możesz tak długo, aż otrzymasz ostatnią, dziesiątą poradę.

Pierwsze pytanie zadajesz po wykupieniu pakietu (w statusie "Porad do wykorzystania" otwiera się możliwość zadania pytania), odpowiedź otrzymujesz na swoje konto w serwisie. Kiedy tylko zechcesz przypomnieć sobie, jaka była odpowiedź na Twoją wątpliwość, ta odpowiedź zawsze będzie czekała na Ciebie w serwisie, zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich odpowiedzi!

Kolejne pytania zadajesz po kliknięciu w swoim koncie "Dodaj zapytanie" (umiejscowione pod licznikiem porad) - do jednego pytania-tematu możesz zadać pytanie doprecyzowujące, jeśli o czymś zapomnisz. To Ty decyzujesz, kiedy odpowiedź na pytanie została udzielona: jeśli odpowiedź wpłynęła już na Twoje konto, a czegoś jeszcze nie jesteś pewna/pewien, także możesz dodać pytanie doprecyzowujące.

Odpowiedzi na pytania udzielamy po godz. 9.00 rano oraz ok. 19.00.

Można porozmawiać z redaktorem na czacie!!

Dodatkowe materiały
Powiązane treści
Ten serwis używa cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.